Tarih: 26-07-14, 18:09:14

Gönderen Konu: Google Chrome'den Facebook'a giremiyorum  (Okunma sayısı 637 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rizeli53

• (mfener7)
  • N IX
  • *
    • Profili Görüntüle
Google Chrome'den Facebook'a giremiyorum
« : 21 Temmuz 2012, 10:39:03 »
Google chromeden facebooka girdim.E-mailimi ve şifremi yazdım.Sonra "Hesabımın Güvenliğini Sağla" diye bir başlık ve altında ingilizce yazılar çıktı.Ve sadece tek seçenek vardı.Hesabımı güvene al.Ona bastım.Sonra mcafee Scan and repair çıktı.İndir ve taramayı başlata bastım.Bir dosya indi.Çalıştıra bastım.Farenin yanındaki yuvarlak döndü döndü ve hiçbir şey olmadı.Şimdi bu yüzden ben internet explorerden facebooka giriyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı Miğfer

• (Krieg)
  • N VI
  • *
  • Boksör
    • Profili Görüntüle
Ynt: Google Chrome'den Facebook'a giremiyorum
« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2012, 15:25:59 »
O dosyayı yükle, sıradan bir tarama yap. Facebook'a gir, taradınızmı? sorusuna evet de. Başıma gelmişti bu şekilde çözmüştüm.

Çevrimdışı rizeli53

• (mfener7)
  • N IX
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Google Chrome'den Facebook'a giremiyorum
« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2012, 16:57:31 »
Tam okumamışsın sanırım.İndir ve taramayı başlata basıyorum dosya bilgisayara iniyor ama yükleme başlamıyor.Çalıştıra basıyorum olmuyor.

Not:Şimdi baktım açıldı.Saolun.

Paradox Development Studio Facebook sayfasıParadox Dev Studio Twitter sayfasıParadox Interactive Google+ sayfasıParadox Interactive Youtube sayfasıParadox Interactive Steam sayfasıParadoxfan RSS beslemeleri

| www.totalwarturkiye.com | www.assassinscreed1092.com | www.diablofanturkiye.com | www.starcraftturkiye.com |